معرفی آکادمی ناب

با سلام 

به آکادمی ناب خوش آمدید

داستان ناب

یکی از هنرجوهای من متاسفانه اختلال روانی داشت و کارهای غیر عادی در حین کلاس انجام میداد.
مشکوک به اسکیزوفرنی (Schizophrenia) بود. با توجه به این اینکه این بیماری اختلال بین واقعیت و خیال است و تاکنون درمان قطعی نداشته، ولی قابل کنترل است. کلاس موسیقی ما با این هنرجو بیشتر شبیه به کارگاه شخصیت شناسی و آمیخته با تکنیکهای رواشناسی و اصطلاحات روانپزشکی بود تا اینکه از دریچه این تجربه عالی توانستم رسالت ناب را کشف، آنالیز و عملیاتی اش کنم.

کار آکادمی ناب چیست؟

هیچ کسی لایق درد و رنج هیچ بیماری‌ای نیست.

مسیر طولانی و سخت دستیابی به سلامت ذهن و روان، نیازمند یاران قابل اعتمادی است.

یارانی مثل اساتید آکادمی ناب که در بخش مشاوره آنلاین و حضوری و ارایه تستهای روانشناسی و هوشمند به هنگام ثبت نام دانشجویان و هنرجویان، تلاشی کوچک برای کم کردن موانع راه سلامت ذهن و جسم، انجام می‌دهند.

آکادمی ناب مانند یک دوش عمل میکند و با کنار زدن گرد و غبار روزمرگی و عادات نازیبا، شفافیت از دست رفته روح انسان را با آموزه های خود به وی باز میگرداند تا جایی که میشود قلب انسان را در میان کالبد وی مشاهده کرد و با ضربانش ریتم گرفت..

تفکر ناب

مای ناب به همه ما می آموزد که ناب بودن انتصابی نیست و میشود با یادگیری اصولی تبدیل به ناب ترین فرد جامعه شد. میتوان ذهنیتی با افکار ناب داشت، غذای ناب خورد،هنری ناب داشت،دوستانی ناب انتخاب کرد و ناب زندگی کرد…

آکادمی ناب با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  آغاز فعالیت آموزشگاه موسیقی سورنا از سال1372 تا کنون. بهره گیری از اساتید برجسته همچون وحید عباسی ، مهران کلانتری، مهدی رفعتی، وبهره گیری ازتمامی اساتیدی که فارغ اتحصیل در رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد میباشند. برگزاری کنسرت های هنرجویی بصورت مداوم در هر سال استفاده از تجهیزات استودیو و بکارگیری هنرجویان خلاق در آثاری که ضبط میشود. رسیتال های پیانو ،اجراهای ارکسترال ،کارگاه های تخصصی آواز و سلفژ و تئوری هارمونی آهنگسازی,نت نویسی در نرم افزارهای مختلف موسیقی کلاس های آموزش صدابرداری میکس مسترینگ. کلاسهای تخصصی ارف (موسیقی کودک)توسط اساتید کاملا حرفه ای کلاسهای گروه نوازی برای سازهای کوبه ای و سازهای ایرانی و جهانی برگزاری ورک شاپهای مختلف توسط اساتید برجسته استعداد یابی جهت انتخاب ساز برای هنرجویان ترم اولی. کلاسهای گروهی کر و آواز کلاسیک برخورداری از تمام تجهیزات موسیقی برای رفاه هنرجویان عزیز که موجب پیشرف خواهد شد.

اهداف و چشم انداز آکادمی ناب

اهداف آکادمی موسیقی ناب

ارتقای سطح آگاهی و نگاه عمومی جامعه در ارتباط با اهمیت و کیفیت مسائل آموزش و یادگیری موسیقی و فرهنگ سازی و اثرگذاری بر فضای آموزش موسیقی کشور
• ارتقا مهارت ها و کارا نمودن روشهای آموزشی خود در رابطه با شکوفایی استعدادهای هنرجویانمان و توانمند نمودن آنها
• ایجاد فضایی برای تجربه لذت یادگیری موسیقی و سعی در عمق بخشی و ایجاد رابطه پایدار هنرجویانمان با موسیقی
• ارایه دوره های ویژه تربیت مدرس در آکادمی ناب و استفاده از خود هنرجویان در آینده به عنوان مدرس در بخشهای مختلف آموزشی آکادمی ناب..

پلی میان آموزش و بازار کار

  • کسب درآمد از آموزش 0 تا 100 تمامی سازها
  • کسب درآمد از آموزش آهنگسازی با نرم افزار و بدون نرم افزار 
  • کسب درآمد از دوره های تخصصی تربیت مدرس و معلمی موسیقی
  • کسب درآمد از دوره های توسعه فردی مبتنی بر خودشناسی و روانشناسی با قرارداد همکاری با آکادمی ناب

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1394

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1396

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399