شرایط شرکت در بخش تکنوازی (سولو)

لطفا ابتدا شرایط عمومی شرکت در فستیوال را مطالعه کنید

شرایط تک نوازی توسط نوازندگان سراسر کشور (سبک آزاد)

  1. این بخش شامل همه اجراهای موسیقایی در قالب و فرم و شکل های مختلف از جمله پاپ، کلاسیک، محلی ، تلفیقی و سایر سبکها می باشد.
  2. هنرمندان سراسر کشور می توانند اجرا های خود را منطبق با شرایط و موضوع آزاد، پس از ضبط تصویری، به دبیرخانه فستیوال ارسال نمایند.
  3. داوطلبان محترم لازم است قطعات را صرفاً برای ارسال به همین فستیوال اجرا و ضبط کنند. نمونه آثاری که از پیش ضبط و یا در قالب کنسرت اجرا شده باشد قابل بررسی نخواهند بود.
  4. اگر آثار ارسالی خودتان هستید مشخصات کامل اثر (مانند: آهنگساز،شاعر،ترانه سرا، تنظیم کننده،سبک انواع سازها و…) را برای دبیرخانه ارسال نمایید
  5. ضبط آثار به صورت استودیویی، در این بخش، مورد پذیرش فستیوال نخواهد بود.
  6. متقاضیان بایستی بنر فستیوال را پرینت گرفته و به هنگام اجرا، در جای مناسبی از تصویر قرار دهند و سپس اقدام به ضبط ویدئوی خود کنند.
  7. ویدئوهای ارسالی باید کاملا ضبط خانگی و بدون ادیت،میکس،سمپل،زیرنویس و واتر مارک باشند.
  8. متقاضیان می بایست متن شعر، ترانه ، نت ، پارتیتور و یا کلیه فرم های پیوست را در قالب فایل PDF یا Word به همراه فایل تصویری از طریق سایت “مای ناب” به آدرس www.mynab.ir بارگذاری و یا بطور مستقیم در تلگرام به دبیرخانه فستیوال ارسال نمایند.
  9. دبیرخانه فستیوال ارسال کننده اثر را صاحب اثر تلقی می کند. بنابراین در صورت اثبات خلاف این موضوع، اثر مورد نظر در هر مرحله ای که باشد از رقابت حذف گردیده و مسئولیت حقوقی آن نیز با ارسال کننده خواهد بود.
  10. در این بخش آثار طبق آیین نامه داوری، ارزیابی و بر اساس رای هیات داوران به برگزیده گان فستیوال جوایز نفیس و ارزشمندی اهدا خواهد شد.